• Grāmatvedība ar prieku

  • Individuāla pieeja

  • Profesionāli speciālisti

  • Konfidencialitāte

Mēs esam stabils grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmums ar vairāk kā 15 gadu pieredzi grāmatvedībā, auditos un nodokļu konsultācijās, kas sniedz pakalpojumus gan uzņēmumiem, gan privātpersonām.

Mūsu kolektīvs sastāv no cilvēkiem, kuriem grāmatvedība ir sirdslieta. Uzņēmumā strādā grāmatveži ar augstu profesionālo kvalifikāciju, precizitāti, kompetenci un vairāku gadu pieredzi grāmatvedības un finanšu jautājumos.

„Audita Aģentūra” jau vairākus gadus kārto grāmatvedību tādiem uzņēmumiem, kuru darbības nozares ir gan celtniecība, gan tirdzniecība, gan transporta nozare, advokatūra un aviācija.

Mums būs pa spēkam sniegt savus pakalpojumus un piedāvāt savu profesionālo palīdzību un atbalstu gan maziem un vidējiem uzņēmumiem, gan lieliem uzņēmumiem, gan arī fiziskām personām un biedrībām.

Savukārt, ja par sava uzņēmuma dibināšanu vēl tikai plāno – mūsu uzņēmums sagatavos visus nepieciešamos dokumentus uzņēmuma dibināšanai un dokumentu iesniegšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā, tāpat palīdzēs arī veikt kādus grozījumus vai sniegt kādu citu juridiskos palīdzību.

Audita-Aģentūras-kolektīvs